Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 92*37*24mm |
| Model Number | POE012-S |
| Item Type | poe Injector |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| VLAN | NO |
| Transmission Rate | 10Mbps, 100Mbps |
| POE Standard | IEEE802.3 AF/AT |
| Network standard | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x |
| Function1 | Multiple Passive Cascadable |
| Input Power | 30 Watts |
| Output Power | 25 Watts |
| POE Power on RJ45 | Power+: pin1/2, Power-: pin3/6 |
| Warranty | 2 Years Warranty |
| POE Output | 44-57V |
Instock
There are no reviews yet.