Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG157 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Product Name | ATA PTX5 Remote Control |
| Code | Rolling Code |
| Frequency | 433.92MHz |
| Battery | Include Battery |
| Buttons | 4 Buttons |
Instock
There are no reviews yet.