Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | Digital zoom |
| Zoom | 4x |
| Lens Quantity | Single lens |
| AI Functions | Motion Detection |
| Shell Material | Plastic |
| Color Night Vision | YES |
| Operating Temperature | -10°-60° |
| IP Rating | IP66 |
| Power Mode | Mains Electricity |
| Scene | Indoor and outdoor |
| Movement Range(Tilt) | -10°-180° |
| Movement Range(Pan) | 0°-360° |
| Megapixels | 8MP |
| TF Card | 128G TF Card |
| Power Supply | Normal |
| Internal Storage | 128G |
| Installation | Ceiling, Embedded, Normal, Wall Mounted |
| Audio Output | Two Way Audio |
| Viewing Angle | 360° |
| Video Compression Format | H.264 |
| IR Distance(m) | 15M |
| Alarm Action | telefon Alarm, Local Alarm |
| Supported Mobile Systems | Windows Mobile, Android, IOS |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Sensor | CMOS |
| Supported Operating Systems | Windows 98, Windows XP, Windows vista, Windows 8, Windows 2000, Windows 2008, Windows 2003 |
| Lens (mm) | 3.6mm |
| Connectivity | WIFI(2.4GHz) |
| High Definition | 8.0 Megapixels |
| Style | Dome Camera |
| Brand Name | Cugo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| camara vigilancia wifi | mini camera |
| camera wifi | ip camera |
| cameras de vigilancia | camara de seguridad wifi exterior |
| camera seguranca externa wifi | camera de seguranca wifi |
| camera wifi interieur sans fil | wifi outdoor camera |
| wifi camera | surveillance cameras |
| camaras de vijilancia para casa wifi | Wireless outdoor camera |
| baby monitor | camara de vijilancia y ver por el movil |
| cameras de seguranca wifi | camera outdoor wifi |
| Night Vision | Full Color Night Vision |
Instock
There are no reviews yet.