Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Itercom | Yes, Yes |
| Power | Electric Supply, Electric Supply |
| Display | Black-and-white |
| Feature | Photograph, Video, Photograph, Video |
| Connection Type | WireLess, WireLess |
| Alarm | Yes |
| Brand Name | Sherway, Sherway |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Audio Doorbell, VIDEO DOORBELL |
| Certification | CE, CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| Color | Black |
| Product Name | Visual Video doorbell Camera |
| Power input | DC5V 2A |
| Type | Door Chime |
| Function | Video Camera |
| Wide Angle | 170 |
| Night vision type | Infrared night vision |
| type1 | Wireless connection |
| battery | 1000mAH |
| Resolution | 1080P |
Instock
There are no reviews yet.