Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 12 cm |
| Plug Type | None |
| Size | 17cm |
| Model Number | SS-PSA0511 |
| Brand Name | SUSIKUM |
| Item Type | POE Spliter |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Name | POE Splitter |
| Materia | ABS Plastic |
| Ethernet Date Rate | 10/100Mbps |
Instock
There are no reviews yet.