Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.838 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | 4.3inch |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE |
| Car Inspection Camera | Industrial Endoscope Camera |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Length | 1m/5m/10m Optional |
| Lens Diameter | 8mm |
| Lens Pixels | 1920*1080p |
| Waterproof Level | IP67 (Lens) |
| Battery Life | About 3.5 Hours |
| Battery Capacity | 2000mah |
| Charging Port | Type-C |
| Dimensions | 24*11.8*4.5cm/9.36*4.6*1.76in |
Instock
There are no reviews yet.