Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 280MHz-868MHz Gate remote control |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 280MHz-868MHz 433 433.92 433.42mhz |
| Code | Fixed Code and Rolling Code |
| Button | 4 |
| Battery | CR2032 Include Battery, CR2032x1 |
| Feature | 4 in 1 |
| FeatureA | Remote Control for Gate |
| FeatureB | universal garage remote |
| FeatureC | garage door opener |
| FeatureD | Keychain barrier control |
| FeatureE | garage door remote control |
| FeatureF | Remote 433 |
| NOTE | Can not clone HORMANN BS |
Instock
There are no reviews yet.