Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | Digital zoom |
| Zoom | 4x |
| Lens Quantity | Single lens |
| AI Functions | Human Detection |
| Shell Material | Plastic |
| Color Night Vision | YES |
| Operating Temperature | -10°-60° |
| IP Rating | other |
| Solar Panel Power | 5W |
| Power Mode | Battery Powered |
| Rechargeable Battery Capability | 5200MAH |
| Rechargeable Battery | Built in |
| Scene | Indoor and outdoor |
| Megapixels | 3MP |
| TF Card | None |
| Power Supply | Normal |
| Installation | Wall Mounted |
| Color | WHITE |
| Audio Output | Two Way Audio |
| IR Distance(m) | 15M |
| Power Supply(V) | 5V |
| Alarm Action | telefon Alarm, Local Alarm |
| Supported Mobile Systems | Android, IOS |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Sensor | CMOS |
| Model Number | HV-WP01 |
| Supported Operating Systems | No |
| Lens (mm) | 3.6mm |
| Connectivity | WIFI(2.4GHz) |
| High Definition | 3.0 Megapixels |
| Style | Cube Camera |
| Brand Name | H.VIEW |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.