Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | Carbon steel |
| Mounting Type | Wall mount |
| Weight | 190g |
| Compatible Devices | TV box/Modem/Router/Mini PC host |
Instock
There are no reviews yet.