Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Plug Type | None |
| Size | 2.1*5.5mm |
| Model Number | TI-PE04 |
| Brand Name | PEGATISAN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables, Cables |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| color | black |
| szie | 2.1*5.5mm |
| cctv cable | camera cable |
| Voltage | 1A |
Instock
There are no reviews yet.