Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG203 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Product Name | 893MAX Remote Receiver |
| Coding | Rolling Code |
| Frequency | 315MHz/390MHz |
| Number of channels | 3 |
| Function | 4 in 1 |
| Compatible opener type 1 | 390Billion Code(Green Learnt Button) |
| Compatible opener type 2 | 315MHz Security+ ( Purple Learnt Button) |
| Compatible opener type 3 | Security +2.0 (Yellow Learnt Button) |
| Compatible opener type 4 | 390MHz Security+ ( Red/orange Learnt Button) |
Instock
There are no reviews yet.