Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | None |
| Zoom | None |
| Lens Quantity | Single lens |
| AI Functions | Motion Detection |
| Operating Temperature | -10°-60° |
| App name | other |
| Scene | Indoor |
| Megapixels | 2MP |
| TF Card | None |
| Power Supply | Normal |
| Internal Storage | None |
| Installation | Ceiling, Embedded, Normal, Wall Mounted |
| Color | black |
| is_customized | Yes |
| Video Compression Format | H.265 |
| Dimensions (L x W x D)(mm) | 38x38mm |
| Supported Mobile Systems | Windows Mobile, Android, IOS |
| Sensor | CMOS |
| Model Number | QJ200 |
| Supported Operating Systems | Windows 98, Windows XP, Windows vista, Windows 7, Mac OS, Windows 8, Windows 10, Windows 2000, Windows 2008, Windows 2003 |
| Lens (mm) | 2.8-12mm, 5-50mm, 3.6mm, 6mm, 8mm, 2.8mm, 12mm, 16mm |
| Connectivity | Closed System/CCTV Wired |
| High Definition | 1080P(Full-HD) |
| Style | Mini Camera |
| Brand Name | WGWK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.