Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Cold light source endoscope |
| Brand Name | LISCN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| lens diameter | 2.7mm |
| applicable | Computer/Laptop/TV |
| apply to | Ear, Nose, Throat |
| Endoscope material | Cold light source endoscope |
Instock
There are no reviews yet.