Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | UID |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| The number of readable | Over 10000 times |
| Detecting distance | 0-5cm |
| Chip Model | UID Chip |
| Chip Usage | Rewritable Readable Copiable |
| Frequency | 13.56MHZ |
| Materal | ABS |
| Power Supply Mode | Passive card |
| Service Life | Over 10 years |
| Reading And Writing Time | 1ms |
Instock
There are no reviews yet.