Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | DC5.5*2.5mm |
| Model Number | DC5.5*2.5 |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
| 0.75 Flat DC5.5*2.1mm 1 Point 2/3/4/5 DC Cable-70CM (2pcs) | D3-137/D3-138/D3-139/D3-140 |
| 1 flat DC5.5*2.1mm 1 point 8/10 DC cable-70CM (2pcs) | D1-126/D1-127 |
Instock
There are no reviews yet.