Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | No |
| Lens (mm) | 3.9mm |
| Model Number | XGK-EJ005 |
| Brand Name | XGKHUT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | other |
| product name | ear specula |
| Usage | ear inspection, earwax removal tool |
Instock
There are no reviews yet.