Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG112 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogou |
| Buttons | 1 |
| Frequency | 300MHz |
| Battery | Include Battery |
| Distance | Open space 10-100 meters |
Instock
There are no reviews yet.