Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 5M/10m/20m |
| Model Number | BNC |
| Brand Name | SUSIKUM |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
| Style | 3 IN 1 Cable |
| Connector | BNC+RCA+DC Connector |
| Color | Black |
| Length | 5M/10M/20M |
| Used For | AHD Camera |
Instock
There are no reviews yet.