Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 cm |
| Model Number | NFC 215 |
| Brand Name | SZGHR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Chip | N/tag 215 |
| Frequency | 13.56Mhz |
| Usable capacity | 504bytes |
| Protocol | ISO14443A |
| Funtion | Mobile phones with NFC function can be used |
Instock
There are no reviews yet.