Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | 4.3inch |
| Lens (mm) | 8mm |
| Wire Type | Hard Wire |
| Model Number | J108/106 |
| Brand Name | LAFOCH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| function | Take pictures and videos |
| Rotation angle | 360° |
| link method | Type-c/USB/lighting |
| Waterproof level | IP67 |
Instock
There are no reviews yet.