Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | J-12A-118 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Dip switch | 10 |
| Frequency | 300MHz |
| Battery | Include Battery |
| Compatible Model 1 | Multi-code 3060 |
| Compatible Model 2 | Multi-code 3089 |
| Compatible Model 3 | Multi-code 308911 |
| Compatible Model 4 | Multi-Code 1089 3060 3060-01 3070-01 3083 3083-01 3089-11 4120 4120-01 4140 4140-01 |
| Compatible Model 5 | MCS308911 MCS412001 MCS414001 MCS306001 MCS307001 MCS308301 and MCS420001 |
Instock
There are no reviews yet.