Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lens (mm) | 8mm |
| Wire Type | Soft Wire |
| Model Number | JT-YJ001 |
| Brand Name | LISCN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| pixel | 1080P |
| Focal length | 15-20mm |
| Camera Diameter | 8mm |
| Video format | MP4 |
| Image Format | JPG |
| Cable Length | 1M, 1M |
| Light | 6 Brightness LEDs |
| Viewing angle | 70 degrees |
| Interface | Type-C micro PC |
Instock
There are no reviews yet.