Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Video Input | 16 Channel |
| TV System | NTSC, PAL |
| PCS of Camera | 16pcs |
| Cable Length | None |
| Model Number | LOX-4K-601-16 |
| Brand Name | LOXCAM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| Resolution | 8MP |
| Compression | H.265 |
| NVR Recorder | 16CH 4K POE NVR |
| Video Output | HDMI x 1/ VGA X 1 |
| Alarm system | Motion Detection + Email Alert +APP Push |
| P2P Remote View | Support Android and iPhone(iOS) |
| Hard Disk Drive (HDD) | 1*SATA Port (support up to 8TB) |
| Remote View Phone APP | XMEye or XMEYE Pro APP |
| Audio Camera | Bulit in Microphone |
| Advantage | 4 White Lights + 4 Infrared Lights |
Instock
There are no reviews yet.