Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KAK-DV-DD2 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| LCD Screen Size | 2.8 Inch |
| Power Suppiler | Built-in 800mAh Lithium Battery |
| Function | Night Vision, Take Photos, Buit-in Cyclic Storage, Wide Angle View |
| Features | Easy to install, Super Long Working Time 180 Days |
| Long Standby Time | Charge for 3-5 hours, can work for 6 months |
| Product | Digital Door Viewer, Smart Door Bell |
Instock
There are no reviews yet.