Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ATA PTX-4 |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | ATA Securacode PTX4 remote control |
| Frequency | 433MHz 433.92MHz |
| Code | Rolling code |
| Button | 4 |
| Note | Not compatible with other brands |
Instock
There are no reviews yet.