Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | UID Tag |
| Brand Name | Guang Hongrun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Frequency | 13.56 MHz |
| Material | PVC |
| Size | 25MM round |
Instock
There are no reviews yet.