Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | FD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 433.92 MHz |
| Use for | Garage Door Opener |
| Battery | Include battery |
| Code | Rolling Code |
| Buttons | 4 |
| Transmission Distance | 30-150 meters in open space |
Instock
There are no reviews yet.