Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.993 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | Optical zoom |
| Zoom | 30x |
| Lens Quantity | Single lens |
| AI Functions | Smart Tracking |
| Shell Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°-70° |
| IP Rating | IP66 |
| App name | other |
| Power Mode | Mains Electricity |
| Rechargeable Battery Capability | other |
| Rechargeable Battery | None |
| Scene | Indoor and outdoor |
| Movement Range(Tilt) | other |
| Movement Range(Pan) | 0°-360° |
| Megapixels | 8MP |
| TF Card | None |
| Power Supply | Normal |
| Installation | Wall Mounted |
| Color | WHITE, black |
| is_customized | Yes |
| Audio Output | Two Way Audio |
| Minimum Illumination(Lux) | 0.001Lux |
| Viewing Angle | 360° |
| Video Compression Format | H.264, H.265 |
| IR Distance(m) | 150m |
| Dimensions (L x W x D)(mm) | 4 inches |
| Power Supply(V) | DC12V |
| Alarm Action | FTP Photo, Email Photo, Local Alarm |
| Power Consumption(W) | 15W |
| Supported Mobile Systems | Android, IOS |
| Sensor Brand | Sony |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Sensor | CMOS |
| Model Number | JC-G2053HS/WZH/HX/YS |
| Supported Operating Systems | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Lens (mm) | 4.7-147mm, 4.7-94mm |
| Connectivity | IP/Network Wireless |
| High Definition | 8.0 Megapixels |
| Style | Dome Camera |
| Brand Name | SZJCAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Smart home platform | other |
Instock
There are no reviews yet.