Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Access Control Card |
| Brand Name | DQOQ, DQOQ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Size | 8.3 x 5.2 x 0.2CM |
| Gross Weight | 11g |
| Sensing distance | 5cm |
| Operating frequency | 125Khz |
| Material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.