Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 1.5m |
| Model Number | flq |
| Brand Name | tapirapeco |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
Instock
There are no reviews yet.