Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG205 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Name | 78LM |
| Frequency | 315MHz / 390MHz |
| Mounting Type | Wall Mount |
Instock
There are no reviews yet.