Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 13.56MHz IC Key tag |
| Brand Name | DQOQ, DQOQ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| type | 13.56mhz |
Instock
There are no reviews yet.