Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | car reflective tapes |
| Brand Name | Satop Cinta |
| Origin | Mainland China |
| Item name | Blue Reflective Car stickers |
| Material Type | PVC reflective tapes |
| Item Width | 2.5cm/5cm/10cm/20cm |
| Length | 5m |
| Color | White, red, yellow, orange, fluprescent, green etc. |
| Customized logo printing | is available |
| Feature | Self-adhesive, Warning |
| Feature2 | Waterprooof |
| Featuer3 | Motorcycle stickers |
| Function | Reflective Strips |
| Use | Road Traffic Construction Site, Corrridor, Factory Workshop, School |
Instock
There are no reviews yet.