Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SR-R01 |
| Brand Name | SOLDIERFID |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Frequency | 13.56mhz |
| Size | 25mm |
| Shape | round |
| Protocol | iso14443A |
| Reading distance | 2-10cm |
| Chip | NFC213 |
| Material | PE self-adhesive + coated paper |
| Data storage | 10 yeas |
| Erase times | 100000 times |
| Capacity | 144 Byte |
Instock
There are no reviews yet.