Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 2mm |
| Model Number | jyf |
| Item Type | Cables |
| Brand Name | tapirapeco |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.