Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Video Input | 8 Channel |
| TV System | NTSC |
| PCS of Camera | 2PCS, 4PCS, 6pcs, 8PCS |
| Cable Length | None |
| Model Number | P6-W |
| Brand Name | KERUI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | None |
| Resolution | 4MP, Main resolution: 2304*2592; Sub-resolution: 800*896 |
| Video Compression Format | H.265AI/H.265+ |
| APP | XMEYE/Icsee |
| Sensor | 3MP+3MP=6MP |
| Video format | H.265AI |
| Power Supply | POE 48V |
| Network interface | 10M/100M adaptive Ethernet port |
Instock
There are no reviews yet.