Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | FD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Garage remote control |
| Frequency | 433MHz |
| Use for | Garage Door Opener |
| Battery | Included |
| Buttons | 2 |
Instock
There are no reviews yet.