Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 433MHZ 433.92 |
| including | Remote Control/Key Chain/English Manual/Battery |
| Material | Metal and PVC |
| Code | Fixed code |
| Voltage | 12V |
| Name | Universal garage remote control |
Instock
There are no reviews yet.