Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 13.7*11.6*3cm |
| Model Number | FQ-VB02851 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Communication Converter |
| Item Name | 8MP Video Balun |
| Category Type | UTP CAT 5/5E/6 |
| Transmission Distance | 300Meters |
| Package | 10/20 Pairs 8MP |
Instock
There are no reviews yet.