Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | No |
| Lens (mm) | 3.9mm |
| Wire Type | Soft Wire |
| Model Number | DN-011 |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | other |
| 4.1mm IP67 | ear cleaner |
| Ear cleaning | ear otoscope |
| Earpick | digital otoscope |
| ear cleaning tool | ear cleaning camera |
| Cleaning the ear | ear cleaning tool with camera |
| ear cleaner with camera | inspection tools |
| Earwax endoscope | visible cameras |
| Video endoscope | Endoscope ear pick |
Instock
There are no reviews yet.