Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 32 cm |
| Video Input | 32 Channel |
| Cable Length | None |
| Model Number | KT-6832-X660A |
| Brand Name | KANTURE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| Resolution | 8MP |
| Compression | H.265 |
| H.265 48V POE Video Recorder | H.265 32CH 4K POE NVR |
| Video Output | HDMI x1, VGAx1 |
| Camera Features | ABS Plastic |
| Night Vision | 4pcs White ligths(colorful night vision) |
| IR Night Vision | 20-30m |
| Alarm System | Motion Detection + Email Alert +APP Push |
| Mobile Phone Viewing | Support, XMEYE, XMEYE Pro |
| POE Work Distance | 250 Meters |
| AI Camera | Face Human Body Motion Detection |
| P2P icloud |
Instock
There are no reviews yet.