Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 2 cm |
| Security Mode | Fail Safe |
| Model Number | DT-R004 |
| Brand Name | DTWONDER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| Direction | None |
| Home automation system | Home assistant, Domoticz, openHAB, Node Red |
| Power supply | 12/24VDC, 12/24VAC |
| Input type | digital input |
| Function | IP Watchdog, Task, NTP client, Input mutual control, OTA Upgrade |
| Size of relay board | 91.6*86.4mm |
| Case type | DIN35 rail |
| Interface | RJ45, WIFI, RS485, CAN, Wiegand(optional) |
| Protocol | MQTT, Modbus-RTU/TCP/UDP/ASCII, TCP, UDP, HTTP GET CGI, CoAP |
| Output Type | Dry Contact |
Instock
There are no reviews yet.