Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.492 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 2000 cm |
| Model Number | Extension Cable |
| Brand Name | ALLOYSEED |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
| 3. Flexible PVC jacket | flexible and hard to break, durable |
| Length | 5m/10m/15m/20m (optional) |
| Material | PVC, pure copper wire |
| Core | standard tinned copper 24/28 128 braid |
| Color | Transparent Crystal Black |
| Data transmission | standard USB2.0 high speed |
| 5 meters | 127 g |
| 10 meters | 244 g |
| 15 meters | 365 g |
| 20 meters | 471 g |
Instock
There are no reviews yet.