Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NFC216 Card, NFC216 Card |
| Brand Name | Guang Hongrun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Frequency | 13.56Mhz |
| Dimensions | 86 * 54 * 0.84 mm |
| Material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.