Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Model Number | AL-215C-50 |
| Brand Name | zhizaibide |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | PVC |
| Chip | NFC 215 |
| Protocol | ISO14443A |
| Frequency | 13.56Mhz |
| Usable capacity | 504bytes |
Instock
There are no reviews yet.