Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2022081802 |
| Design | cartoon/卡通 |
| Style | short(4-16inch), Korean Style |
| Material | Plastic |
| Cover Material | Soft Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Size | 23cm x 30cm |
| Color | white and black |
| Dropshipping | YES |
| Package | 1 binder +20pcs sleeves |
Instock
There are no reviews yet.