Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Model Number | 2021042605 |
| Brand Name | LCZLMR |
| Origin | Mainland China |
| Material | metal, PU, PP |
| Size | as shown |
| Weight | about 30g |
| Outer packing | OPP bag |
| Uses | gifts, keychains, bag pendants, mobile phone accessories, gifts, etc. |
Instock
There are no reviews yet.