Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Theme | Sports |
| Model Number | YGO CARD Sleeves |
| Brand Name | Black Lotus |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Certification | none |
| Thickness | 0.03mm |
| Color | Transparent Front |
| Clearness | Very High |
| Material | High Quality Plastic |
| SIZE | 62X89 MM |
| Package | 60pcs/bag |
Instock
There are no reviews yet.