Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | L-XC02 |
| Design | cartoon/卡通 |
| Plastic Type | PVC |
| Style | Wide Selection, Korean Style |
| Material | Plastic |
| Cover Material | Soft Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Size | 17*14.5cm |
Instock
There are no reviews yet.