Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.169 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Storage box |
| Material | Acryl |
| Style | Korean Style |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Dimensions | 2 slots: 14.3 * 10.6 * 8.5cm 6 slots: 21 * 19 * 5.5cm |
| Feature1 | Photocard Storage Box |
| Feature2 | School Stationery |
| Feature3 | Card Collection |
| Feature4 | For Kpop Photocard |
Instock
There are no reviews yet.